Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedGüvenilir Bir Dost İle Yalnızlığa Son

| Sohbet Hatları | Ekim 18, 2017

Her birey kendi yaşam dilimi içinde, gerek mutsuzluk yaratacak değişik olaylar karşısındaki üzüntü, keder ve endişelerini, gerek bunun karşıtı olan ve ona mutluluk veren sevinç, neşe, coşku, heyecan hissedebileceği duygularını içsel dünyasına gömebilir, saklayabilir veya davranışlarıyla, sözleriyle dışındaki dünyaya bunları yansıtabilir; bu doğal bir durumdur.

Yaşamda karşılaşılan olaylara verilen tepkiler bireyden bireye, topluma, kültüre, sosyal statüye, kişinin içinde olduğu zaman dilimine bağlı olarak göreceli olarak değişebilir. Özetle, bir olay karşısında, kişinin o olaya yüklediği anlam, kişiden kişiye göre değişir. Nedeni bilişsel değerlendirmenin kişiden kişiye farklı oluşundandır.

Günümüzde insanları yalnızlığa iten o kadar çok etmen vardır ki, bu etmenler bir takım aktörler tarafından bireyselleştirmeyi yaygınlaştırmak için toplum üzerine gazlanmaktadır. Kitle iletişim araçları aracılığıyla oluşturulan toplumun örnek aldığı rol modellerin etkisi azımsanmayacak kadar fazladır. Modernleşmenin getirdiği stres yüklü hayat tarzı ile insanlar bir nevi yalnızlığa zorlanmaktadır. Hayat pahalılığı, toplumsal tabakalaşma ve çekirdekleşen toplumsal yapıda insanların bireyselleşmesinde önemli roller oynamaktadır.

Kitle iletişim araçları, insanların kolay bir şekilde ulaştıkları, anlık tatmin sağlayan ve popüler kültür öğelerini oluşturan en önemli unsurdur. Toplumda ergenlik çağındaki kendilerine kimlik arayan bireyler, burada ki karakterleri örnek almaktadır ve özenmektedir. Toplumlarda sosyal ihtiyaçları yerine televizyon izlemeyi tercih eden, sokaklara çıkmayı bırakan pek çok insan vardır ve bu kişilerde bu rol modellerinin etkisi altındadır. Böylece insanlar ne olduğunun farkına bile varamadan, bir anda kendilerini yalnız olarak bulurlar.

Sitemiz üzerinde ulaşacağınız canlı sohbet hatları, bu problemlere son veriyor. Canlı sohbet hattı ile hayatınıza zevk ve renk katacak muhabbetler edebilirsiniz. Parterinizi seçin, numarayı tuşlayın ve keyifli dakikaların tadını çıkarın. Tam güvenli sohbet hatları, ucuzdur. Her an, her telefonla arayabileceğiniz sohbet hatları ile bayan partnerinizle sıcak, samimi ve zevk dolu dakikalar sizi bekliyor. Dakika karşılığı ücret ödersiniz siz ne kadar isterseniz o kadar açık kalır ve sınırlama yoktur. Sohbet etmenin keyfine, seçtiğiniz partnerin sayesinde varacaksınız. Partneriniz siz ne isterseniz onu konuşur, size eşlik eder ve sınırları siz belirlersiniz. Her sohbet özel kalır ve kaydedilmez. Bağımlısı olacağınız bu muhabbet sizlere yeni heyecanları tattıracak, hayattan aldığınız zevki arttıracak.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.