Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS FeedSohbet Hattında İçini Dök

| Sohbet Hatları, Sohbet Hattı, Sohbet Numaraları | Kasım 19, 2017

Herkes şarkıları sever. Sitemizi arayıp sohbet hattı hizmetinden faydalanmak isteyen müşterilerimizden severler. Bir de şarkılı yalnızlığı tercih etme vardır. Bu Emre Aydın’ın afilli yalnızlığının bir başka versiyonudur. Şöyle ki kasti yalnızlık, daha çok acı halinde mısralara ve şarkılara yansımaz. Daha çok, nasıl desek, tercih edilmiş tek kalma durumu olarak özetlenebilir. Kimi insan yalnız kalarak çalışmayı tercih eder umarım. Bir senarist, bir metin yazarı, bir edebiyatçı, bir mimar, işini daha düzgün ve daha konsantre bir şekilde yapabilmek için bilerek yanını boşaltır. Örneğin dünya edebiyatına damga vurmuş bir isim olan Franz Kafka, ”Olabildiğince yalnız kalmalıyım, başardığım ne varsa yalnızlığımın karşılığıdır.” diye yazmıştır.

Dünyamız dijitalleştikçe kavramlar da değişmeye ve yeni kalıplar içine dökülmeye devam etti. Modern sevgililik, modern arkadaşlık olduğu gibi artık bir de modern yalnızlık var. Bizce dizilerin, filmlerin gösterdiğinin aksine gençler neden yalnız diye sorduğumuzda vereceğimiz ilk cevap çünkü canları öyle istiyor olabilir.

Çünkü bir genç için partilere katılmak, insanlarla kafede buluşmak, şuraya buraya gitmek bile bir angarya artık. Veba salgınından bile daha büyük bir salgın varsa o da sıkılma hastalığıdır. Tabi ki sitemizin sohbet hattı hizmetinden faydalanan kişiler için böylesi bir durum söz konusu değildir. Çağımızın gençleri her şeyi hazıra konarak elde ettikleri ve daha çocuk yaştan son model bilgisayar oyunları ve cep telefonlarıyla ödüllendirildikleri için her şeyden çok çabuk sıkılmaya başladılar. Buna son vermek, ya da etkilerinden kurtulmak için iletişim ihtiyaçlarınızı gidermeniz gerekir. Bunun ilk adımı konuşmaktır. Şayet bunu sağlaya bileceğiniz bir ortamınız yoksa sohbet hattını kullanmalısınız. Her operatör üzerinden ulaşabilirsiniz.   Bu hizmette konuşmalarınız asla kayıt altına alınmaz. Hizmette bilgi paylaşımı yoktur, müşteri gizliliği ön planda tutulur. Partner numaraları tamamen özel kullanım hatları olup, istediğiniz konuda istediğiniz zaman konuşabilirsiniz. Hatlar tamamen güvenli olup yedi yirmi dört hizmet halindedir. Her daim yenilikçi ve kaliteli sohbet hizmetleri için görsellerini altındaki numarayı çevirmeniz yeterli olacaktır.

 

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.